PRODUKCJA SESJI FOTOGRAFICZNYCH


sesje

MOKOTOSKA to zespół doświadczonych i niezwykle kreatywnych specjalistów zajmujących się profesjonalnym projektowaniem, planowaniem, przygotowaniem i organizacją sesji fotograficznych dla wymagających klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji zdjęć beauty i fashion na potrzeby publikacji reklamowych, promocyjnych, szkoleniowych oraz wizerunkowych.

Współpracujemy z najlepszymi polskimi fotografami, wizażystami, stylistami, projektantami oraz modelkami i modelami, wielu z tych artystów jest reprezentowanych bezpośrednio przez Agencję Mokotoska. Osoby biorące udział w każdej produkcji są starannie dobierane w zależności od specyfiki zlecenia i oczekiwań klienta. Dysponujemy własnym nowoczesnym, w pełni wyposażonym studiem fotograficznym w samym centrum Warszawy oraz niezbędnymi akcesoriami do organizacji zdjęć w lokalizacjach plenerowych. Nasz sprzęt i wyposażenie są mobilne, dzięki czemu możemy podjąć się zleceń w dowolnym miejscu.

Zlecenie kompleksowej produkcji sesji fotograficznej specjalistom to najczęściej rozwiązanie optymalne dla klienta w porównaniu do samodzielnego zarządzania całym procesem. Przy zachowaniu pełnej kontroli nad aspektami kreatywnymi i koncepcyjnymi, koszty i nakład własnej pracy są ostatecznie znacznie mniejsze a sam czas produkcji ulega skróceniu.