AGENCJA ARTYSTYCZNA


artsci

Agencja Artystyczna MOKOTOSKA Art & Models skupia i reprezentuje najlepszych artystów związanych produkcją dla  rynku beauty i fashion  – wizażystów, stylistów oraz fotografów. Współpracujemy wyłącznie ze starannie wybranymi i sprawdzonymi osobami, posiadającymi duże doświadczenie, odpowiedzialnymi, dokładnymi.

Wszyscy nasi wizażyści, styliści i charakteryzatorzy są doświadczeni w pracy na planach zdjęciowych, filmowych, podczas pokazów mody oraz przy spektaklach teatralnych. Profesjonalna wiedza pozwala im na samodzielne prowadzenie nawet bardzo skomplikowanych projektów a ciągłe szkolenia gwarantują najwyższy poziom umiejętności i znajomość aktualnych trendów. Szczególną uwagę zwracamy nie tylko na umiejętności zawodowe ale także na zmysł artystyczny oraz kreatywność.

Fotografowie reprezentowani przez MOKOTOSKA Art & Models to wyjątkowi specjaliści o wieloletnim doświadczeniu ale jednak pozbawieni rutyny i otwarci. Perfekcjoniści gotowi na wszystkie wyzwania fotograficzne, chętni do tworzenia coraz to nowych produkcji, zafascynowani światem piękna i mody. Poza wiedzą i umiejętnościami artystycznymi posiadają zdolności organizacyjne i interpersonalne, dzięki czemu praca z nimi to nie tylko gwarancja wspaniałych efektów ale również przyjemność.

Nasi Artyści >>>