KIM JESTEŚMY


MOKOTOSKA to nowoczesna agencja artystyczna działająca na rynku mody i urody, zrzeszająca i reprezentująca wyjątkowych artystów specjalizujących się w odkrywaniu, kreowaniu oraz tworzeniu piękna dla nawet najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się również kompleksową organizacją produkcji oraz usługami niezbędnymi przy realizacji wszelkiego rodzaju projektów modowo-urodowych. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów z różnych dziedzin artystycznych i medialnych, będących jednocześnie pasjonatami piękna i mody, zafascynowanych tym światem i zawsze gotowych to współpracy przy wyjątkowych projektach.

wizazysci

WIZAŻYŚCI

kreatywni i wszechstronni

Nasi wizażyści i charakteryzatorzy są doświadczeni w pracy na planach zdjęciowych, filmowych, podczas pokazów mody oraz przy spektaklach teatralnych. Profesjonalna wiedza pozwala im na samodzielne prowadzenie nawet bardzo skomplikowanych projektów.

FRYZJERZY

profesjonalni i uniwersalni

Mistrzowie stylizacji włosów – fachowi, obdarzeni wyobraźnią i bogaci w wieloletnie praktyczne doświadczenie. Na co dzień pracują przy pokazach mody, produkcjach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych.

FOTOGRAFOWIE

fachowcy i wizjonerzy

Rzetelni i kreatywni profesjonaliści wyspecjalizowani w fotografii beauty, fashion i reportażu artystycznym.

MODELKI

fotogeniczne i wyjątkowe

Idealne do reklamowych sesji zdjęciowych i innych produkcji o tematyce beauty, przygotowane do pracy na planach fotograficznych i filmowych. Ich szczególne walory to twarz, cera, oczy, usta, włosy i dłonie. Piękne, charakterystyczne i plastyczne.

STUDIO FOTOGRAFICZNE

profesjonalne i przyjazne

Dysponujemy własnym w pełni wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt oświetleniowy studiem fotograficznym, umożliwiającym kompleksową realizację sesji zdjęciowych. Studio zlokalizowane jest w samym centrum Warszawy i posiada pełne zaplecze stylizacyjne.

STANOWISKA MAKIJAŻOWE

funkcjonalne i efektowne

Wynajmujemy mobilne i wielofunkcyjne stanowiska makijażowe, pozwalające na obsługę dużych eventów makijażowych.

OBSŁUGA EVENTÓW

planowanie i organizacja

Zapewniamy kompleksową obsługę koncepcyjną i organizacyjną wszelkiego rodzaju eventów w zakresie wizażu, stylizacji fryzur, szkoleń kosmetycznych i innych.

PRODUKCJA SESJI FOTOGRAFICZNYCH

profesjonalnie i kreatywnie

Zajmujemy się kompleksową obsługą sesji zdjęciowych od fazy projektu poprzez realizację aż po postprodukcję. Specjalizujemy się w produkcjach z dziedzin beauty i fashion.

sesje

KLIENCI